Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

branky : Tomáš Slouka 2 ( 1 PK ), Jan Zouhar, Martin Kouřil

sestava: Viktor Šebela - Petr Panáček - Petr Rudolf, Josef Ševčík, Ondra Zouhar - Jan Zouhar, Jiří Hejč, Václav Šebela - Tomáš Slouka - Martin Kouřil, Vojta Hasoň

Na středu nám vyšel zápas v Lažanech a odjíždíme oslabeni o tři hráče, kteří z pracovních důvodů nemohli odehrát utkání ( Strachoň, Přibyl, Škaroupka),jedná se o hráče základní sestavy,tak mužtvo bylo citelně oslabeno.V Lažanech je vcelku kvalitní tráva,ale hřiště menších rozměrů.Prvních 30.minut bylo k vidění šest branek,což je nebývalá úroda a velká divočina.První branku dal po rohu Martin Kouřil 1:0,domácí ihned vyrovnávají na 1:1,darovaná branka po velehrubce stopera.Na 2:1 dává Jan Zouhar,prudkou ranou ukončil brankově náš zámek,hned nato následuje trestný kop na hraně pokutového území a domácí hráč srovnává na 2:2,slabší chvilku si vybral v tomhle utkání náš gólman.Za dalších pět minut jdou Lažany do vedení 3:2,byla to brejková akce zakončená přesnou střelou k tyči.Do pěti minut  vyrovnáváme na 3:3,Tomáš Slouka vystřelil z 25 metrů a trefuje šibenici, parádní okamžik utkání.V samém závěru poločasu skórují hlavou po rohovém kopu domácí a jdou do vedení 4:3,byl to sporný okamžik,když míč do autu poslal domácí hráč a pomezní rozhodčí to korigoval na roh.Hned na začátku druhé půle srovnáváme na 4:4,sudí Pokorný nařizuje penaltu za ruku domácího obránce.K míči se postavil Tomáš Slouka ,jehož ostrá střela zamířila do branky.Pak se hrál fotbal nahoru dolů a k vidění bylo dost šancí ke vstřelení vítězné branky na obou stranách.Rozhodující okamžik utkání se odehrál v 86.minutě.Domácí hráč zahrál na naší polovině rukou a sudí Pokorný už namířil píšťalku do úst,ale na poslední chvilku si to rozmyslel a nechal pokračovat ve hře,domácí útočník zatáhl míč po levé straně a prudce odcentroval před naší bránu,kde míč zasunul do branky náš obránce,tenhle smolný okamžik rozhodl utkání,které směřovalo k zasloužené dělbě bodů.