Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Atletika

V sobotu 26. dubna jsem se vypravili do Brna na zahajovací závody letošní atletické sezóny. Do závodů se přihlásilo přes 200 dětí z Brna a okolí. Závodili spolu ročníky 1995 a 1996, 1997 a 1998, 1999 a mladší.

Atletky byly velmi úspěšné. Andrejka Tlamková vyhrála hod kriketovým míčkem ve své kategorii hodem 30,50 m. Na 6. místě byla Kiki Horáčková za 20,30 m.

V běhu na 60 m postoupili do finále Andry Tlamková a Kamča Horáčková. Celkově se na 4. místě umístila Kami Horáčková s časem 9,86 s. a na 5. místě Andry Tlamková časem 9,88 s.

Ve skoku do dálky bylo stejné umístění jako na 60 m. 4. místo Kami Horáčková za 335 cm a 5. místo Andry Tlamková za 330 cm. Dále na 12. místě Kiki Horáčková za 305 cm. V soutěži chlapců ve skoku se Adam Zukal umístil na 14. místě za 300 cm.

Další závody nás čekají 6. května v Brně na ZŠ Laštůvkova.