Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Vysočany-Kotvrdovice ,,B“

Vysočany-Kotvrdovice ,,B“  5  :  0 (2:0)

BRANKY: Škaroupka , Přibyl 2 , Šebela Václav 2
SESTAVA:Šebela Viktor - Panáček P. - Rudolf P. (46.Ševčík J.), Strachoň D., Svoboda R.(70.Zouhar O.) - Zouhar Jan, Hejč Jiří, Škaroupka - Slouka T., Šebela Vašek( 80.Hasoň), Přibyl M.

Do dalšího domácího utkání jsme nastoupili v pozměněném složení a v brance dostal šanci Šebela Viktor. Začátek utkání byl zcela pod naší taktovkou, ale série šancí zůstala nevyužita. Postupem času se hra vyrovnala a hosté měli pár příležitostí, které zůstaly nevyužity. V 37.minutě zahrával rohový kop Tomáš Slouka a Václav Šebela střelou z první rozvlnil poprvé síť a poslal nás do zaslouženého vedení 1:0. Pak v 39.minutě vystřelil Václav Šebela a angličanem zvyšoval na 2:0.Tak skončila první půle. Ve druhém poločase hned v 55.minutě vysunul Svoboda dlouhou přihrávkou do brejku Přibyla a ten zvýšil stav utkání na 3:0. V 67.minutě po velmi zdařilé kombinaci, na čtyři doteky doklepl míč do prázdné branky na 4:0 Škaroupka. Poté bylo několik pěkných akcí,které brankář hostí vychytal a kapituloval až v 88.minutě po střele dravého Přibyla-5:0.