Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Ostrov – Vysočany 0:5 (0:3)

Branky: 11. Honza Zouhar, 16. a 63. z pen. Zdena Ovad, 17. Peťa Rudolf, 73. Josef Slouka

Sestava: Lukáš Piňos – Jiří Kala, Martin Přibyl, Tomáš Hejč, David Strachoň – Jan Zouhar, Zdena Ovad, Jiří Hejč (46. Richard Svoboda), Petr Rudolf – Tomáš Slouka, Josef Slouka

Ve čtvrtém kole jsme jeli hrát utkání do Ostrova. I když domácí ve svých dvou odehraných zápasech pokaždé naplno bodovali, věřili jsme si a jednoznačným cílem bylo vítězství.

Už v 11. minutě jsme se ujali vedení. Centrovaný míč od Honzy Zouhara propadl až do sítě. Chvíli nato po pěkné kombinaci Piňos – Tomáš Slouka – Zdena Ovad jsme vedli 2:0. Třetí branku přidal pěknou střelou Petr Rudolf. Další šance jsme už do poločasu proměnit nedokázali. Domácí se také dostali do dvou šancí. Vždy však zasáhnul dobře náš brankář.

Ve druhém poločase jsme dokázali ještě další dvě branky přidat. Zdena Ovad podruhé v sezoně proměnil pokutový kop a zvýšil na 4:0. Josef Slouka pak po individuální akci završil na 5:0. Utkání se nám výsledkově povedlo přesně podle našich představ. Nekvalitní terén bránil pohlednější hře, ale pět branek snad fanoušky potěšilo. A ty vysočanský.