Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Branky: 85. Martin Přibyl

Sestava: Jarda Servus – David Strachoň, Martin Přibyl, Tomáš Poláček, Richard Svoboda (70. Pavel Ševčík) – Petr Rudolf, Jiří Kala, Tomáš Hejč, Jan Zouhar – Jiří Hejč, Tomáš Slouka

Poslední zápas sezony 2006/2007 jsme sehráli s už jasným vítězem naší III. třídy. Mužstvo Lysic podávalo v průběhu celé sezony velmi vyrovnané výkony. Na jaře nenechali žádnému ze soupeřů ani bod.

Zápas začal krátkým oťukáváním. Hosté měli míč mnohem častěji na svých kopačkám. Velmi dobře kombinovali a především jeden na jednoho nás převyšovali. Žádnou vyloženou šanci si však nevytvořili. Zato my ano. Do dvou šancí se dostal Tomáš Hejč. Obě hlavičky však poslal mimo. Soupeř vstřelil šťastný gól z přímáku. V závěru poločasu měl ještě velmi dobrou šanci Tomáš Slouka, bohužel míč netrefil.

Druhý poločas jsme začali velmi špatně a vůbec se nám nedařilo. Zhruba 20 minut bylo z obou stran velmi žalostných a průběh oči diváků nijak nepotěšil. Druhý gól jsme dostali po naší školácké chybě. Nejprve soupeř vystihnul velmi špatnou přihrávku. Situaci se nám podařilo ještě zachránit, ale poté jsme nedokázali odkopnou míč, soupeř jej nacentroval před bránu a prohrávali jsme 2:0. Po inkasovaném gólu jsme si opět vytvořili nějaké šance. Tomáš Poláček a Tomáš Hejč opět hlavičkovali vedle. Když jsem chválil techniku hráčů Lysic, pak na druhou stranu musím říct, že v hlavičkových soubojích si počínali velmi špatně. My jsme toho dokázali využít až pět minut před koncem, kdy se po rohovém kopu trefil Martin Přibyl. Prohrou 2:1 jsme však ostudu určitě neudělali.

Letošní sezona nedopadla podle našich představ, kdy jsme pomýšleli na postup. Rozhodně jsme se o něj alespoň měli bít. Bohužel podzimní část se nevyvedla a na jaře už nebyla v mužstvu síla ztracené body dohnat.

Děkujeme našim fanouškům za přízeň a věříme, že nás budete podporovat i v příští sezoně. Těšíme se.