Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Knínice - Vysočany 0:6 (0:3)

Branky: 24. a 37. David Strachoň, 29. a 48. Kamil Kosek, 53. Jirka Hejč, 73. Tomáš Slouka

Sestava: Jarda Servus – David Strachoň, Martin Přibyl, Tomáš Hejč, Richard Svoboda (68. Pavel Ševčík) – Petr Rudolf, Jiří Kala, Tomáš Slouka, Jan Zouhar – Jiří Hejč, Kamil Kosek

Po dvou zápasech, kdy jsme vstřelili 8 branek, ale získali pouhý bod, jsme jeli do Knínic. Tohle mužstvo, které po podzimu bylo na čtvrté příčce, na jaře zcela vypadlo z formy. Proto jsme jeli jednoznačně pro všechny body.

Po první čtvrthodince, která byla nemastná neslaná, bylo všem jasné, kdo bude v tomto utkání vévodit. První šanci měl Honza Zouhar, který sám brankáře domácích neprostřelil. Střelecké štěstí zapomněl v kabeli, ale gólové nahrávky naservíroval celkem čtyři. První, ve 24. minutě, vyzval ke skórování Davida Strachoně, který se po čtyřech zápasech, kdy byl kvůli práci mimo, vrátil. Pět minut po první brance zvýšil Kamil Kosek, po nádherné, oku lahodící spolupráci na ose Richard Svoboda – Jirka Kala – Peťa Rudolf – Tomáš Slouka – Kamil Kosek. Chvíli nato mohl zvýšit Jirka Hejč, který ale trefil pouze břevno. Další branku jsme přidali v 37. minutě opět po pěkné akci tentokrát po ose Tomáš Hejč – Honza Zouhar – krásný centr levajdou a střele David Strachoň – 0:3. Ještě do konce poločasu střílel z dobré pozice Tomáš Slouka nad.

Druhý poločas jsme začali opět velmi dobře. Už po třech minutách se znovu měnilo skóre. Centr před bránu – kdo jiný než Honza Zouhar a skórující, tentokrát hlavou, Kamil Kosek. V 8. minutě poslal Tomáš Slouka míč na Jirky Hejče a ten svůj sólový nájezd bez problémů proměnil. (Ani drny nevadily). Po těchto dvou slepených gólech se delší dobu skóre neměnilo. Až ve 28. minutě opět po přihrávce Honzy Zouhara podtrhl výsledek Tomáš Slouka. V druhém poločase jsme hráli velmi uvolněně a především vzadu jsme několikrát nechali volné hráče. Ovšem i tak se nám podařilo udržet čisté konto.

V posledním kole nás čeká lídr soutěže z Lysic. Síla tohoto mužstva bude určitě zcela jinde než u Knínic, proto nás nečeká nic lehkého.