Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Branky: 49. Kamil Kosek, 54. Tomáš Slouka

Sestava: Jarda Servus – David Strachoň, Martin Přibyl, Tomáš Hejč, Richard Svoboda (75. Petr Panáček) – Pavel Ševčík, Jiří Hejč, Tomáš Poláček, Jan Zouhar – Tomáš Slouka, Kamil Kosek

Po nešťastné prohře v Šošůvce jsme přivítali na hřišti v Otinovsi třetí tým soutěže z Usobrna. Do zápasu jsme šli opět s cílem vyhrát, ale podobně jako v minulém kole jsme nedokázali slibné vedení udržet. Dva góly nestačí.

První poločas byl dlouhou dobu nemastný neslaný a oko diváka toho moc fotbalového nevidělo. Kazili jsme hodně přihrávek a vůbec se nám nedařilo dostat se do ohrožení hostující branky. Ve 20. minutě se k první šanci dostal Kamil Kosek, který hlavou netrefil. Střely Tomáše Slouky také končili mimo. Ani hosté se do žádné vyložené šance nedostali a tak poločas skončil bez branek.

Druhý poločas už byl určitě pro diváky lepší. Ve 4. minutě vybojoval skluzem míč Hans Zouhar, Tomáš Slouka se uvolnil a pěkný centr zakončil hlavou Kamil Kosek – 1:0. O chvíli později se skóre opět měnilo. Dlouhý nákop Dejvy Strachoňa se nesl až na hranici vápna, hostující gólman situaci podcenil a důsledný Tomáš Slouka zvýšil naše vedení. Bohužel pak jsme opět vypadli ze hry. Soupeř nás začal přehrávat. Po několika příležitostech snížil střelou z 22 metrů. Za několik málo chvil se hostující hráč obtočil kolem Tomáše Hejče a vyrovnal. Ten svoji chybu mohl nahradit o minutu později, když hlavou zakončil rohový kop, na brankové čáře však brankáře zastoupil hráč a míč odvrátil. Poslední slovo měli hosté, naštěstí hráč v dobré pozici minul.

Remíza byla z mého pohledu pro obě mužstva zasloužená. Nás může mrzet, že jsme nedokázali udržet dvoubrankové vedení.