Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Branky: 83. Jiří Jurka

Sestava: Viktor Šebela – Jan Zouhar (86. Petr Rudolf), Martin Přibyl, Laďa Zukal, Richard Svoboda – David Strachoň, Jiří Hejč, Tomáš Slouka, Josef Ševčík (32. Pavel Ševčík) –  Jiří Jurka, Kamil Kosek

Po čtvrteční předehrávce nás další utkání čekalo v neděli v Adamově. Sestava byla stejná jako v zápase s Vavřincem, ovšem forma, kterou naše mužstvo mělo v týdnu, se vytratila. Utkání s Adamovem a s Vavřincem byla jako noc a den.

Úvod zápasu se nám vůbec nevydařil. Domácí se ihned dostali do několika slibných pozic. V 6. minutě kopali rohový kop, Viktor Šebela vyběhnutím zabránil domácím hlavičkovat, ovšem vyražený míč se dostal ke zcela volnému soupeři na velké vápno, který se štěstím přízemní střelou k tyči otevřel skóre. Po gólu se dlouho hrálo bez šancí a hra byla bez nějaké lepší kombinace. Když už jsme se začali pomalu dostávat do hry a dokonce si vypracovali i šanci, soupeř se dostal do brejku a zvýšil vedení na 2:0. Následných 20. minut jsme byli na hřišti lepší, ale naše hra končila na šestnáctce.

V druhém poločase jsme chtěli dát rychlou branku a tím se vrátit do hry. Ovšem hra pokračovala v duchu konce prvního poločasu. Troufnu si říct, že jsme měli míč častěji na svých kopačkách, ale bez větší šance. V 72. minutě jsme mohli kopat pokutový kop, když byl ve vápně sražen Kamil Kosek, ovšem rozhodčí nezapískal. Krátce nato, v 75. minutě jsme dostali třetí branku. Po inkasovaném gólu jsme hru zcela otevřeli, ale branka přišla pozdě. Po pěkném centru z pravé strany si výborně naskočil Jirka Jurka a hlavou zapsal čestný úspěch. Poté jsme mohli dát další branku, ale naopak i dostat, když šel soupeř dvakrát do úniku. Výsledek 3:1 je pro nás zklamáním, věřili jsme, že zde dokážeme uhrát body.