Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Branky: 52. 82. a 90. David Strachoň

Sestava: Viktor Šebela – Jan Zouhar, Martin Přibyl, Laďa Zukal, Richard Svoboda – David Strachoň, Jiří Hejč, Tomáš Slouka, Josef Ševčík –  Jiří Jurka, Kamil Kosek

V předehrávce prvního jarního kola jsme hostili Vavřinec. První utkání s tímto soupeřem jsme vyhráli 2:1. Tehdy ještě byla naše sestava víceméně kompletní. Tentokrát, krom dlouhodobých marodů, navíc  chyběli Tomáš Poláček a Jirka Kala. Ale naše mužstvo podalo velmi kvalitní výkon a dokázalo vítězství z prvního vzájemného boje zopakovat.

Hned v úvodu jsme na soupeře vlétli a hostující gólman měl plné ruce práce. Dokázal chytit hlavičku Pepy Ševčíka i reflexivně vyrazit střelu Jirky Hejče. V 5. minutě po trestném kopu Tomáše Slouky zachránilo hosty břevno. Hosté měli také několik střeleckých pokusů. Ovšem ani náš gólman se nenechal zahanbit. Velkou šanci po rohovém kopu měl Martin Přibyl, kterému se míč odrazil pouze od kolen. Po zápase to okomentoval: „Chtěl jsem skočit šipku, ale ten balon strašně rychle spadl.“ Stav 0:0 tak vydržel až do změny stran.

Druhý poločas jsme začali podobně jako ten první. Hned minutu po rozehrání Jirka Jurka vstřelil gól, ten však nebyl pro ruku uznán. V 7. minutě se nám konečně podařilo branku vsítit. Jirka Jurka vybojoval zdánlivě ztracený míč, z lajny jej přes hlavu poslal před bránu. Pro Davida Strachoně už nebyl problém stoupnou si tak, aby se míč odrazil od jeho hlavy do sítě J. Ve 13. minutě byl vyloučen jeden z hráčů Vavřince. Převahu v poli jsme dokázali využít, jasně jsme sou soupeře přehrávali, ale nedokázali jsme dát uklidňující druhou branku. Při pěkné střele Toma Slouky se opět předvedl hostující gólman a Honza Zouhar ve slibné pozici mířil mimo. Ve 36. minutě přišlo to, na co nikdo z nás ani nepomyslel. Vavřinečtí se snad jednou za celý poločas dostali na delší dobu na naši polovinu. Nejprve si vykoledovali trestný kop, ten Viktor Šebela výborně vyrazil. Vzápětí se ze skrumáže dostal míč na penaltu k nekrytému protihráči a ten bombou vyrovnal. My jsme ale měli, jak se říká, štěstí v neštěstí. Hned z následného protiútoku se do role muže zápasu pasoval David Strachoň, který krásnou přízemní střelou na zadní tyč poslal náš tým opět do vedení. Aby toho nebylo málo, v 90. minutě završil svůj hattrick a my vyhráli 3:1. Vítězství to bylo zcela zasloužené.