Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Branky: 26. Jiří Jurka, 50. Tomáš Poláček

Sestava: Viktor Šebela – Jan Zouhar, Martin Přibyl, Laďa Zukal, Richard Svoboda (70. Pavel Ševčík) – David Strachoň, Jiří Kala, Tomáš Slouka, Tomáš Poláček (52. Josef Ševčík) –  Jiří Jurka, Jiří Hejč

Třetí domácí zápas jsme přivítali mužstvo z Lipůvky. Po dvou prohraných zápasech bylo naším jednoznačným cílem zvítězit. Stalo se již tradicí, že sestava se zápas od zápasu mění. Ani tentokrát tomu nebylo jinak. Do sestavy se vrátili uzdravení Tomáš Slouka s Davidem Strachoněm, naopak vypadl Tomáš Hejč.

Po úvodním oťukávání jsme začali mít převahu. V 15. minutě po rohovém kopu trefil Jirka Jurka hlavou tyč. Střelu Jirky Kale z 20 metrů vytáhnul hostující brankář. Vstřelit branku se nám podařilo po krásném úniku když Jirka Hejč přihrál Jirkovi Jurkovi a ten nás poslal do vedení. Hosté se do žádné velké šance během prvního poločasu nedostali. Změny v obraně mužstvu prospěly, na pravém kraji obrany se dařilo Honzovi Zouharovi, stopera hrál Martin Přibyl. Do kabin se šlo za stavu 1:0.

Druhý poločas jsme začali velmi zvesela. Oproti minulým zápasů, kdy jsme začátky poločasu prospali v kabině, tentokráte jsme si dokázali vytvořit šance a jednu z nich proměnit. Po rohu se hlavou se trefil Tomáš Polaček. Velmi dobrou práci obstaral v malém vápně Jirka Jurka. Po gólu jsme trochu polevili. Změna v rozestavení naší obrany do řady dala soupeři impuls k tlaku. Začal nás přehrávat ve středu hřiště. V 63. minutě jsme inkasovali, když se hlavou trefil tentokráte soupeř. My jsme mohli svoje vedení upevnit. Po krásném individuálním průniku předložil Jirka Hejč krásnou nahrávku na penaltu opět Jirkovi Jurkovi, ten však mířil vedle. Těsné vedení 2:1 se nám podařilo udržet do konce a získat cenné tři body.