Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Branky: 20. Tomáš Hejč, 70. Jiří Hejč

Sestava: Viktor Šebela – Jan Zouhar, Laďa Zukal, Josef Ševčík, Martin Přibyl – Jiří Hejč, Jiří Kala, Tomáš Poláček – Jiří Jurka (46. Pavel Ševčík), Tomáš Hejč, Kamil Kosek

K dalšímu mistrovskému utkání zajíždělo naše mužstvo na hřiště do Úsobrna. Na zápas odjíždělo pouze 12 hráčů a naše sestava byla poskládaná jak se dalo, což se projevilo i v zápase.

Už v 5. minutě po naší nekoncentrovanosti šli domácí do vedení. Naši hráči působili velmi odevzdaně a tak se fotbal hrát nedá! Sice jsme dokázali ve 20. minutě snížit na 1:1, když Laďa Zukal házel dlouhý aut, na který si naběhl Tomáš Hejč a hlavou posouval míč za sebe a ten skončil až za zády domácího gólmana. Jenže to bylo v prvním poločase z naší strany vše a lépe hrající domácí toho dokázali využít a do konce poločasu nám vstřelili druhý gól.

Začátek druhé půle byl mnohem lepší. Naši hráči konečně začali bojovat, běhali, vycházely jim nahrávky a v 70. minutě se trefil krásnou střelou Jirka Hejč. Ale místo toho, aby nás to ještě víc nakoplo a snažili se o zvrat, tak to bylo opět vše, co jsme ukázali. Po chvíli nám domácí během jedné minuty dali dva góly ze stran, když jsme vůbec nebránili jejich hráče v naší šestnáctce, a bylo rozhodnuto. Ke konci utkání jsme si nechali dát ještě jeden lacinej gól z rohového kopu.

Naše hra je velmi neurovnaná, neklidná a pro lepší výsledky na sobě musíme všichni hodně zapracovat