Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Branky: 43. a 62. David Strachoň, 88. Tomáš Slouka, 89. Tomáš Hejč

Sestava: Viktor Šebela – Jan Zouhar, Petr Panáček, Laďa Zukal, Richard Svoboda – Tomáš Hudec, Tomáš Hejč, Tomáš Slouka, David Strachoň – Martin Přibyl, Jiří Hejč

V posledním zápase sezony proti Doubravici „B“, jsme chtěli samozřejmě vyhrát a potvrdit tak, že jsme soutěž vyhráli zaslouženě, ale také pokusit se vstřelit 100. gól v sezoně. Abychom toho dosáhli, museli jsme vstřelit tři branky. Jak vidíte z výsledku, tak se nám to podařilo, dokonce jsme o jeden gól vytýčenou metu překonali. Cesta za splněním těchto cílů však nebyla zcela jednoduchá.

První poločas se dlouho hrálo bez šancí na obou stranách. Rychlá terén, silný vítr, ale hlavně nepřesné přihrávky, to vše bránilo tomu, aby se hra stala lahodná oku fanouška. Měli jsme sice více ze hry, ale do pořádné šance jsme se nedostali. Soupeř hrozil především z brejkových situací. Ve 40. minutě se ocitnul sám před brankářem Tomáš Slouka, ale gól z toho nebyl. První branka utkání přišla až v závěru poločasu. Dvě minuty před pauzou se trefil David Strachoň.

V druhém poločase jsme chtěli zlepšit vše, co se nám nedařilo v poločase prvním. Kromě předváděné hry, také skóre. Čtvrt hodiny jsme se rozjížděli a nakonec se také rozjeli. V 62. minutě se z rohového kopu trefil hlavou Dejva Strachoň a z nahrávače z minulého utkání se tentokráte stal střelec. Stav 2:0 už byl lepší a my si začínali stále více věřit. Ovšem soupeř nepřestával zlobit. Naše otevřená obrana měla místy spoustu práce. V 19. minutě druhého poločasu nás před inkasovaným gólem ještě Viktor Šebela zachránil. Ale ve 23. minutě byl překonán z pokutového kopu. (Jak řekl Jirka Hejč: „Penalta byla přísná, ale jasná!“) Celý zbytek poločasu jsme se snažili o jediné a mnohokrát zmiňované. Vstřelit třetí gól v zápase a celkově stý v sezoně. A šance byly. A bylo jich dost! Několikrát slibně pronikal do vápna Laďa Zukal, ale ani jednou se mu nepodařilo situaci vyřešit tak, aby z toho byla branka. Ve 43. minutě se nám to ale podařilo. Tomáš Slouka po přihrávce Tomaše Hejče otekl hostující obraně a v samostatném nájezdu na brankáře se nemýlil. V úplném závěru poločasu pak ještě pečetil výsledek Tomáš Hejč.

Soutěž jsme vyhráli s náskokem dvanácti bodů na druhé Lažany. Vstřelili jsme nejvíce branek na okrese a také nejméně branek obdrželi. Předsezónní cíl jsme splnili podle očekávání. Nyní nás čeká několikatýdenní pauza a poté příprava na novou sezonu.