Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Branky: 4. Tomáš Hudec, 13. Jiří Hejč, 35. Tomáš Slouka, 36. Milan Závodný

Sestava: Erik Sedlák – Petr Panáček (12. Štefan Štefančík), Laďa Zukal, Martin Přibyl, Richard Svoboda – Tomáš Hudec, Milan Závodný (46. Viktor Šebela), Tomáš Hejč, David Strachoň – Jiří Hejč, Tomáš Slouka

Na poslední zápas venku v této sezoně jsme odjeli do Svitávky. Sestava byla podobná té z minulého zápasu, v brance nastoupil Erik Sedlák. Navíc po zranění Petra Panáčka a Milana Závodného musel do hry zasáhnout i brankář Viktor Šebela, ovšem na pozici útočníka.
Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. První velkou šanci jsme měli už ve 2. minutě, David Strachoň však prázdnou branku netrefil. Ve 4. minutě po rozehraném přímém kopu vstřelil Tomáš Hudec první gól utkání. Ve 12. minutě  zvýšil naše vedení na 2:0 Jirka Hejč. Celý poločas jsme hráli na soupeřově polovině a domácí se na dostřel naší branky dostávali jen sporadicky. Po několika dalších šancích a střeleckých pokusů se podařilo vstřelit branku Tomášovi Sloukovi, kterému „přihrál“ Martin Přibyl (střela nesedla, přesto míč zázračně našel kopačku Toma Slouky). Hned minutu nato se nám povedla velmi pěkná akce. Na kolmou přihrávku T. Hejče mezi beky si naběhl T. Slouka, který našel před bránou Milana Závodného, pro kterého už nebyl problém umístit míč do sítě. Poločas tak skončil jednoznačně 4:0.
Jestliže první poločas se nám povedl a odehráli jsme ho dobře, druhý byl naopak velmi nepodařený. Dal by se charakterizovat asi takto: slabé nasazení, nekoncentrovanost a festival neproměněných šancí. Už dvě minuty po zahájení druhé půle jsme inkasovali. Po chybné rozehrávce a následném nepokrytí protihráče jsme dostali gól. Poté nebyla hra našeho mužstva dobrá, přesto jsme se dostali do spousty gólových šancí. Bohužel ani střely z vápna, ani střely zpoza vápna, ani hlavou zakončené rohy, prostě nic už domácí gólman za svá záda nepustil. Naopak na druhé straně se v 64. minutě dostal k odraženému míči po odvráceném centru domácí hráč a střelou snížil na 2:4. Druhý poločas se nám vůbec nepovedl. Přesto jsme vyhráli a odvezli si další tři body.
Teď už nás čekají pouze dvě utkání doma. Tuto neděli přivítáme Kořenec „B“, se kterým jsme na podzim remizovali 0:0.