Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Branky: 26. David Strachoň, 38. a 60. Tomáš Slouka, 65. a 75. Tomáš Hejč

Sestava: Viktor Šebela – Jan Zouhar, Laďa Zukal, Petr Panáček, Richard Svoboda – David Strachoň, Tomáš Hejč, Josef Slouka (9. Štefan Štefančík), Petr Rudolf – Tomáš Slouka, Jirka Hejč

Rozhodčí: F. Zouhar

Ve 23. kole nás hostilo mužstvo Valchova, které se pohybuje uprostřed tabulky. Sestava pro tento zápas byla opět jiná než v předešlých zápasech. Vinou nemocí a zranění nás odjelo tak akorát. Hned v úvodu musel, stejně jako minule, vystřídat Pepa Slouka, jemuž se zranění, ani po odborném ošetření, nezlepšilo a jestli v této sezoně ještě nastoupí je ve hvězdách.

Utkání jsme začali náporem. Obrana soupeře nám dovolovala pronikat do šancí. V 15. minutě vybojoval Jirka Hejč u rohového praporku spolu s Honzem Zouharem míč, ten jej zatáhnul do vápna, kde byl faulován a rozhodčí nařídil penaltu. K té se tradičně postavil Jirka Hejč, ale minul. Branku se nám tak podařilo vstřelit až ve 26. minutě, když po přiklepnutí prostřelil vše co mu stálo v cestě David Strachoň. A rodily se i další šance. Smůlu v zápase si vybral Jirka Hejč v 32. minutě, když z prodlouženého autu trefil hlavou tyč. Další šance, Honza Zouhar, Tomáš Hejč, Tomáš Slouka, zůstaly nevyužity. Zvýšit vedení se nám tak podařilo až v 38. minutě, když dlouhý výkop Viktora Šebely a následný únik zakončil s přehledem zkušeného mazáka Tomáš Slouka - 2:0. Bohužel minutu nato, zahrávali domácí přísně posouzený faul na půli hřiště a centrovaný míč propadl s tečí až do naší brány. Do kabin se tak šlo za stavu 2:1.

Druhá půle byla opět v naší režii. Podařilo se nám několik krásných kombinačních akcí, z nichž dvě skončili gólem. V 60. minutě se představili divákům Jirka Hejč a Tomáš Slouka. Druhý jmenovaný po krásné přihrávce udělal kličku i domácímu gólmanovi a střelou do prázdné branky zvýšil na 3:1. V 65. minutě u toho opět byl Tomáš Slouka, který nádherně našel před brankou Tomáše Hejče, pro kterého už nebyl problém míč umístit tam, kde se to počítá. O deset minut později završil gólově zápas Tomáš Hejč, po centru Ladě Zukala. V průběhu poločasu jsme měli i štěstí. Domácí nastřelili tyč a pak ještě v hokejovém chumlu před brankou se děli věci, které kdo neviděl, neuvěří. Zápas jsme ale odehráli podle našich představ a zaslouženě zvítězili.