Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Rozhodčí: Rek st., Šebela V.

Sestava: Viktor Šebela – David Strachoň, Laďa Zukal, Tomáš Hejč, Richard Svoboda – Tomáš Hudec (71. Staňa Menšík), Milan Závodný (80. Štefan Štefančík), Josef Slouka, Martin Přibyl (65. Petr Rudolf) – Tomáš Slouka, Jirka Hejč

Další zápas jara jsme jeli do Cetkovic, které jsou v tabulce druhé. Minulý zápas dopadl jednoznačně pro naše mužstvo, když jsme zvítězili 8:0. Sestava zůstala téměř stejná jako v minulém zápase. Jediná změna byla, když Petra Rudolfa nahradil uzdravený Martin Přibyl.

Od začátku prvního poločasu bylo jasně vidět kdo je na hřišti pánem. Přestože jsme hráli venku, chytili jsme se iniciativy v úvodu my. Nově zaseté travnaté hřiště nám vyhovovalo a my mohli hrát kombinační fotbal. První branka padla po rohovém kopu ve 13. minutě, když se prosadil Tomáš Hejč. Ve 24. minutě po krásné akci, když Tomáš Hejč posunul míč na Pepy Slouky, ten přiťukl na Jirky Hejče, který ve stylu „pojď sem, kam jdeš“ obehrál protihráče a umístěnou placírkou zvýšil vedení. A měli jsme i další šance, ty však zůstali nevyužity. Soupeř měl šancí velmi málo. Tou největší bylo, když trefil s přímého kopu břevno. Nutno dodat, že střelu náš gólman kontroloval. Zvýšit vedení se nám podařilo až 3. minuty před koncem poločasu. Po krásném přesném centru se opět hlavou trefil Tomáš Hejč. Poločas tak skončil 3:0.

Druhý poločas jsme hráli v klidu. Soupeři jsme míč moc nepůjčovali a vytvářeli si další šance. A že jich bylo! Soupeř hrozil jen z protiútoků, když se celá obrana zapojovala do útočení. Po jednom takovém brejku v 72. minutě dokázali domácí zapsat čestný úspěch. Předtím v 71. minutě jsme ale vstřelili čtvrtou branku, když Jirka Hejč oplatil gólovou přihrávku z první půlky Pepovi Sloukovi a ten se nemýlil. Gólovou tečkou byla s přehledem mazáka proměněná penalta Jirkem Hejčem, po ruce jednoho z domácích. Další šance se nám již proměnit nepodařilo. Zápas jsme tedy vyhráli poměrem 5:1. Bohužel se nám v závěru zranil Pepa Slouka. A vzhledem k tomu, že další zápas hrajeme už teď ve středu, jeho start je nejasný.