Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Poločas: 0:2

Branky: 33. Martin Přibyl, 40. Tomáš Slouka, 58. Petr Rudolf, 77. Jirka Hejč, 84. Tomáš Hejč

Sestava: Viktor Šebela - Staňa Menšík, Ladislav Zukal, Tomáš Hejč, David Strachoň (81. Richard Svoboda) - Jan Zouhar, Jiří Hejč, Tomáš Slouka, Petr Rudolf - Martin Přibyl, Josef Slouka (46. Martin Kouřil

K předehrávce prvního jarního kola jsme zajížděli do Lažánek. První zápas jsme s tímto mužstvem vyhráli 6:0. Podobný výsledek jsme chtěli zopakovat i nyní.¨

V prvním poločase jsme si dlouho zvykali na tamní černé pískoviště. Terén byl místy velmi měkký a míč se v něm zastavoval. Bránil nám tak v rychlejší kombinaci. I přesto jsme se dokázali dostávat do šancí. Soupeř těžil pouze z našich chyb, které byly z převážné části způsobeny právě terénem. Do žádné stoprocentní šance se však nedostal. Ani my jsme však dlouho nemohli najít ten správný recept, jak se prosadit proti devíti bránícím hráčům na velkém vápně. První gól tak padl po brejkové situaci. Domácí zahrávali rohový kop. Ten se nám podařilo odvrátil, míč vyvézt a dlouhou přihrávkou poslat do úniku Martina Přibyla. Ten už si viděl rady a vstřelil první gól utkání. Druhý gól přišel krátce nato, když umístěnou placírkou z dvaceti metrů ve stylu Henryho z Arsenálu zvýšil Tomáš Slouka. Musím ovšem dodat, že tentokráte nám terén pomohl. Do poločasu mohl zvýšit naše vedení ještě Honza Zouhar, hlavou však poslal míč nad bránu.

Druhý poločas se hrál opět podle našich not. V 58. minutě krásně našel Martin Přibyl před brankou volného Petě Rudolfa a ten svým narozeninovým gólem zvýšil na 3:0. Hned na to mohl skórovat opět Honza Zouhar. Jedinné vzrušení před naší brankou, resp. spíše na naší polovině bylo v 64. minutě po neodmávaném ofsajdu. Nebylo z toho však nic víc než žlutá karta pro Ladě Zukala a další příspěvek do hráčské pokladny. V 77. minutě po faulu na Martina Přibyla proměnil pokutový kop s přehledem Jirka Hejč. Poslední gól zápasu padnul v 84. minutě, kdy se hlavou prosadil Tomáš Hejč, který se dostal k odraženému míči po přímém kopu Ladě Zukala. Stejný hráč mohl ještě zvýšit, když se k němu odrazil míč poté, co se ho natřikrát marně snažil propasírovat Martin Kouřil přes klubko bránících protihráčů a spoluhráčů. Odkrytou část branky však netrefil.

Podzimní polovina soutěže se nám až na dvě výjímky vydařila. Ztratili jsme pouze pět bodů po domácí prohře s Vranovou a remízou venku s béčkem Kořence. Přezimovávat tak budeme na prvním místě s náskokem sedmi bodů na druhé Cetkovice. Skóre 58 vstřelených a pouze 5 obdržených branek je dobrou vizitkou. Chtěli bychom také poděkovat fanouškům, kteří nás během celého podzimu podporovali. Několikrát jich na zápasech venku bylo víc než domácích.