Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Poločas: 5:0

Branky: 6. a 32. Tomáš Hejč, 15., 36. a 53. Josef Slouka, 42. a 69. Martin Přibyl

Sestava: Viktor Šebela - Milan Závodný (46. Tomáš Hudec), Ladislav Zukal, Tomáš Hejč, David Strachoň - Staňa Menšík (69. Richard Svoboda), Jiří Hejč, Tomáš Slouka, Petr Rudolf (63. Jan Zouhar) - Martin Přibyl, Josef Slouka

V posledním domácím utkání podzimní části jsme přivítali na našem hřišti mužstvo Svitávky. Naším cílem v tomto zápase bylo navázat na dobré výkony z předchozích dvou zápasu a samozřejmě zvítězit.  Sestava se v posledních kolech ustálila, ke střídání byl kromě hráčů uvedených v sestavě připraven ještě Martin Kouřil.

Hned v úvodu prvního poločasu jsme získali převahu. Už ve čtvrté minutě měl rozhodčí odpískat penaltu na Pepy Slouky. Penaltu neodpískal a pouze udělil žlutou kartu za protesty Laďovi Zukalovi. (Takže aspoň příspěvek do hráčské pokladny.) První gól jsme dali dvě minuty nato. Po rohovém kopu se hlavou prosadil Tomáš Hejč. Druhý gól vstřelil Josef Slouka po přihrávce Tomáš Slouky v 15. minutě. Dařila se nám kombinace a dostávali jsme se do šancí. Soupeř často přerušoval naše akce nedovolenými zákroky na hranici velkého vápna. Ve 32. minutě po jednom takovém faulu se trefil z přímého kopu Tomáš Hejč - 3:0. Za chviličku se skóre opět měnilo, když svou druhou brankou v zápase zvyšoval Josef Slouka na 4:0. Celý poločas jsme hráli velmi ofenzivně. Naše obrana podporovala útok a tak měli někdy soupeřovi útočníci víc místa než by bylo vhodné. Zvláště v případě, když jsme ztratili jednoduchou přihrávkou míč, jako tomu bylo v 37. minutě. Soupeř se dlouhým míčem dostal do brejku, hostující útočník však svůj únik zakončil střelou z hranice velkého vápna a tu Viktor Šebela s přehledem zlikvidoval. Pátý gól stihl do poločasu přidat Martin Přibyl. Přihrával mu Tomáš Slouka.

Druhý poločas již nebyl tak gólově nabitý jako ten první. Hra byla trochu bez šťávy a bez nápadu. I přesto se podařilo Pepovi Sloukovi završit svůj hattrick, když po centrovaném míči od Ladě Zukala dokázal míč poslal za záda brankáře ze Svitávky. Poslední gól a nutno dodat, že asi nejhezčí z celého zápasu, vstřelil hlavou Martin Přibyl. Opět u toho byl Pepa Slouka, který mu míč předložil jako na podnose. Svoje střelecké štěstí pak pokoušeli Jirka Hejč a Tomáš Hejč svými střelami za hranicí velkého vápna. Další góly však už nepadly a zápas tak skončil rozdílem sedmi branek.