Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Branky: 5. Tomáš Hejč, 12. Tomáš Slouka, 90. Jiří Hejč

Sestava: Viktor Šebela - Milan Závodný, Ladislav Zukal, Tomáš Hejč, David Strachoň - Staňa Menšík (46. Tomáš Hudec), Jiří Hejč, Tomáš Slouka, Petr Rudolf (71. Martin Kouřil) - Martin Přibyl, Josef Slouka

Na další zápas sezony jsme zajížděli do Bořitova. Utkání se hrálo v čase předzápasu domácímu "Áčku", proto jsme odjížděli velmi brzo. Naši fanoušci si i přesto našli čas a přijeli nás povzbudit. Nutno dodat, že jich přijelo víc než těch domácích.

Úvod a vůbec celý první poločas byl z naší strany velmi dobrý. Už ve druhé minutě jsme měli první velkou šanci, bohužel jsme ji neproměnili. Hned nato jsme vybojovali rohový kop a z něj jsme dali první gól, kdy se hlavou prosadil Tomáš Hejč. Dařilo se nám hrát fotbal přesně podle našich představ. Kombinace, přesná přihrávka, dobrý pohyb, to vše se určitě muselo divákům líbit. Ve 12. minutě si připravil míč na hranici velkého vápna na levou nohu Tomáš Slouka a krásnou umístěnou střelou k tyči překonal domácího gólmana podruhé. V prvním poločasu jsme měli ještě několik dalších šancí. Pepa Slouka i Martin Přibyl si dokázali položit brankáře na zem, ovšem potom chyběla přesnější muška. Třetí gól tak ne a ne přijít. Ve 33. minutě se dostal po centru do dobré šance Tomáš Hejč, ale polovysoký míč nedokázal usměrnit mezi tyče. Poločas tak skončil 2:0.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem dát další gól a zamezit tak případnému tlaku domácích. Z počátku jsem se nemohli dostat do tempa a kazili jsme hodně přihrávek. Přesto jsme mohli vstřelit kýženou branku. V 57. minutě měl po rohovém kopu na hlavě gól Martin Přibyl, ale neproměnil. Trest mohl přijít v 68. minutě, kdy se po špatné rozehrávce dostal domácí útočník do brejku, dokázal obejít i našeho brankáře, ale vstřelení gólu dokázal zabránit  Tomáš Hejč. Další šanci měli domácí po rohovém kopu v 78. minutě, když náš gólman neodhadl dobře míč. To bylo ze strany domácích vše. Dvě šance za celý zápas. Zato my jsme jich s přibývajícím časem měli spoustu. Míč jsme drželi převážně na našich kopačkách a soupeři jej moc nepůjčovali. Třetí gól ale padl až v 90. minutě, kdy se za vápnem do míče opřel Jirka Hejč a podobnou střelou k tyči jako Tomáš Slouka v prvním poločase uzavřel zápas.