Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Poločas: 4:0

Branky: 7. a 75. Tomáš Hejč, 13., 39., 44. a 80. Josef Slouka, 65. a 67. Martin Přibyl

Sestava:  Viktor Šebela - Milan Závodný (71. Richard Svoboda), Ladislav Zukal, Tomáš Hejč, David Strachoň - Staňa Menšík, Jiří Hejč, Tomáš Slouka, Petr Rudolf (62. Martin Kouřil) - Martin Přibyl, Josef Slouka

Červená karta: 60. Vondál, 82. Přibyl R. - oba Valchov

Po zisku cenných tří bodů na hřišti v Lomnici nás čekal doma zápas s Valchovem, kde byl zisk plného počtu bodů povinností. Naše sestava nepoznamenala oproti minulému zápasu větších změn. Tou největší byla výměna Tomáše Slouky z hrotu do středu s Martinem Přibylem.

Nástup do prvního poločasu byl z naší strany velmi dobrý. První velkou šanci jsme měli již v páté minutě, kdy míč prošel přes celou bránu v malém vápně, ale našim hráčům chyběl krok. V sedmé minutě si vyvezl míč ze středu Tomáš Hejč a střelou podobné té z minulého zápasu - za hranicí šestnáctky otevřel skóre. Pět minut nato umístěnou střelou z vápna zvýšil Pepa Slouka na 2:0.  Po tomto gólu začala být hra z naší strany špatná. Vypadli jsme z nasazeného tempa a hra byla velmi neurovnaná. Ke změně zavelel Viktor Šebela, kdy z nouze odkopnul míč. Hostující stoper míč nádherně přihrál hlavou za sebe Pepovi Sloukovi, ten si jej na penaltě mazácky zpracoval a rázem to bylo 3:0. A aby toho nebylo málo stihnul v prvním poločase Pepa Slouka završit svůj čistý hattrick - 4:0.

Druhý poločas jsme pokračovali ve hře z prvního poločasu. V 59. minutě po odpískání faulu na hranici šestnáctky udeřil nepochopitelně hostující hráč Tomáše Hejče do obličeje a mazal pod sprchu. Převahu jednoho hráče v poli jsme dokázali využit. V 65. a v 67. minutě dostal nádherné přihrávky Martin Přibyl - první od Toma a druhou od Pepy Sloukových - a zvýšil tak na 5 a posléze 6:0. V 75. minutě jsme dali gól z rohového kopu - když to nejde hlavou, zkus to třeba břichem. Bohužel gólu se dočkali i hosté, když v 78. minutě dosáhli čestného úspěchu. Poslední gólové slovo měl opět náš kanonýr Pepa Slouka, který po nádherném stříleném centru Davida Strachoně zvýšil na 8:1. Nutno dodat, že počasí už nehřeje a byla velká zima. Jeden obránce Vachova se asi chtěl ohřát v teplé vodě dřív než ostatní a nepochopitelně se nechal v 82. vyloučit po zákroku bez míče. My jsme mohli ještě zvýšit, bohužel Martin Kouřil míč netrefil podle svých představ a netrefil bránu. My mu to ovšem odpouštíme, zákusky ze svatby, které nám donesl byly výborné.