Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Branky: 33. a 90. Slouka Josef

Sestava:  Viktor Šebela - Staňa Menšík, Ladislav Zukal, Tomáš Hejč, David Strachoň - Petr Rudolf, Jiří Hejč, Martin Přibyl (77. Milan Závodný), Tomáš Hudec - Tomáš Slouka, Josef Slouka

Červená karta: 88. Trbušek (Lomnice)

Rozhodčí: Rek st., Rek ml.,

Na utkání o průběžné první místo v tabulce do Lomnice jsme odjeli v téměř kompletní sestavě. Kromě hráčů uvedených v sestavě byli ke střídání připraveni ještě Martin Kouřil, Richard Svoboda, Petr Panáček a gólman David Konečný. Chyběli pouze zraněný Štefan Štefančík, Jan Zouhar, který musel do práce a samozřejmě dlouhodobě zraněný Pepa Ševčík.

Na velmi špatném terénu nebyl k vidění nijak zvlášť pohledný fotbal. Hrbolatý terén nedával velký prostor ke kombinaci. Naši obránci byli nuceni míče převážně nakopávat. V úvodu utkání nás soupeř dostal pod tlak. Z tohoto tlaku ovšem nevytěžil nic než roh a střely z dálky, které šly buď mimo nebo je v pohodě zlikvidoval náš gólman. Zhruba po čtvrt hodině hry jsme se začali dostávat do šancí my. Tu první spálil Pepa Slouka, když se po krásné přihrávce ocitl sám ve vápně. Vynahradil si to ve 20. minutě, kdy krásnou střelou levou nohou z velkého vápna trefil pravý horní roh domácí branky. Do konce poločasu jsme mohli ještě zvýšit. Několika šancím chybělo opravdu málo. Vedení 1:0 jsme do poločasu udrželi.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem nedostat gól. Zároveň hrát pořád aktivně a nepustit domácí do tlaku. Tato hra se nám dařila. Dobrým napadáním jsme nutili domácí obránce nakopávat dlouhé míče. Ty naši obránci celkem spolehlivě likvidovali. Největší šanci měl soupeř po rychlém rozehrání faulu ve středu hřiště, kdy jsme zaváhali při obsazování. Soupeř zatáhnul míč do našeho vápna, následný centr však zlikvidoval výborným zákrokem Viktor Šebela. My jsme měli šancí mnohem víc. Tu největší spálil Pepa Slouka, když šel sám na brankáře. Ten jej ale vychytal. Definitivní pojistka tak přišla až v samotném závěru. Opět u toho byl Pepa Slouka, který si vzpomněl na to, jak dal první gól a stejně tak zvýšil na 2:0.