Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

branka: Jiří Hejč p.k.

sestava:Viktor Šebela - Ladislav Zukal - Štefan Štefančík,David Strachoň,Richard Svoboda - Petr Rudolf,Jiří Hejč,Tomáš Hejč,Jan Zouhar(85.Martin Kouřil) - Tomáš Slouka,Martin Přibyl

Po utkání ve Voděradech nám k naší početné marodce přibyli hráči Josef Ševčík,Milan Závodný,Tomáš Hudec.Takže sestava byla slepená a to ještě David Strachoň hrál s nedoléčeným zraněním.Hosté k nám přijeli s totální defenzivou a to nám v tomhle složení mužstva nesedí.Přesto hned v 1.minutě měl obrovskou šanci Petr Rudolf,ale zbrkle to zazdil.Dá se říct,že tohle byl asi zlom zápasu.Jinak v první půlce to byla totální defenziva v osmi lidech v podání Vranové a naše bušení do plných,pár šancí tam měl Tomáš Hejč,ale chyběla tam ta lepší finální fáze.Hosté se dostávali jen ojediněle k naší šestnástce,přesto jeden pokus jim vyšel a to když hostující útočník teatrálně upadl v našem pokutovém území a mladičký rozhodčí to posoudil jako penaltu a tu hosté proměnili a poločaš skončil 0:1.Ve druhém poločase bránila Vranová v devíti lidech a náš tým bušil do plných,bohužel vše se řešilo hodně zbrkle a hosté to tam měli vždy zdvojeno, s přibývajícím časem už tam byla určitá nervozita.Hosté to kouskovali jak jen to šlo,neustále tam někdo ležel a předstíral zranění.Mladý rozhodčí jim to pouštěl,hra byla hodně neurovnaná.Náš tým to vzadu ke konci zápasu hrál na tři beky a hosté využívají zaváhání našich beků  v závěru zápasu jdou do vedení 0:2.Nám se podařilo v 90.minutě snížit na 1:2,když byl faulován v pokutovém území Jirka Hejč, penaltu mazácky proměnil.V nastavení se ještě prodral do pokutového území Tomáš Slouka,ale tahle velká šance v závěru zůstala nevyužita a překvapení bylo na světě.

V neděli se nehraje Žďárná to odhlásila,máme tedy volno.