Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Rozhodčí: Nejezchleb

Sestava: Šebela Viktor - Závodný Milan, Zukal Ladislav, Ševčík Josef (77. Rudolf Petr), Strachoň David - Kouřil Martin, Hejč Tomáš, Hejč Jiří, Zouhar Jan - Přibyl Martin, Hudec Tomáš

Další důležitý zápas jsme sehráli na hřišti ve Voděradech. Jednalo se o přímý souboj o první místo v průběžné tabulce. V tomto zápase nám bohužel chyběli oba naši útočníci Tomáš i Pepa Sloukovi. Tomáš, který si odpykával jednozápasový trest za červenou kartu z minulého zápasu, Pepa chyběl kvůli zranění. Dále nám chyběli pro zranění Petr Panáček a Richard Svoboda. I přesto jsem v prvním poločase dokázali dostat soupeře pod tlak a držet míč na svých kopačkách. Rychlým přenášením těžiště hry a postupnou kombinací jsme se dostávali na dostřel soupeřovi branky. Díky dobrému bránění celého mužstva se nám dařilo nepustit domácí do šance. Asi patnáct minut před koncem poločasu po kombinaci na levé straně si po nahrávce Tomáše Hudce si postrčil míč do středu hřiště Martin Přibyl a střelou z dvaceti metrů překvapil domácího gólmana - 0:1. Tak také skončil první poločas.

Druhý poločas byl z naší strany podstatně horší. Soupeř začal nakopávat míče dařilo se mu držet míč na naší půlce. Ovšem naše obrana pracovala spolehlivě a eliminovala tak pokusy domácích. A když jednou naše obrana zaváhala a domácí útočník se řítil sám na naši bránu, naš gólman jeho šanci bravurním zákrokem zlikvidoval. Poté hra začala být velmi neurovnaná. Soupeř téměř každý souboj jeden na jednoho řešil faulem. Nám se bohužel standardní situace nedařily a téměř jsme z nich neohrozili branku Voděrad. Naopak se nám dvakrát podařilo zatáhnout míč po levé straně. Oba centrované míče se dostaly k Martinovi Kouřilovi. Ten první se mu ještě proměnit v gól nepodařilo, ale druhý již skončil v síti - 0:2. Zbytek zápasu jsme již dohráli v relativní pohodě. Jedinou kaňkou na celém utkání bylo zranění Pepy Ševčíka, kterému přejeme brzké uzdravení.

Nesmíme zapomenout poděkovat fanouškům za podporu během celého utkání. Jsme rádi, že jste si udělali čas a jeli s námi. Věříme, že se vám náš výkon a hlavně zisk tří bodů líbil, a že nám zachováte svoji přízeň i v následujících utkáních.