Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Další skvělé výsledky z turnaje mládeže ve Svitávce

V sobotu 10.3.se uskutečnil předposlední turnaj mládeže v letošní sezoně ve stolním tenise ve Svitávce.Turnaje se zúčastnilo téměř 50 mladých hráčů.V nejmladší kategorii dosáhl výborného výsledku Aleš Zukal,který po postupu ze skupiny prošel vyřazovacím pavoukem až do finále.Tam podlehl petrovickému Novohradskému,který vyjma jednoho turnaje všechny turnaje vyhrál.V mladší kategorii se dařilo Michalovi Žáčkovi,který těsně prohrál až v semifinále s Koumarem.Ze skupiny postoupil i Aleš Kelner.Ve starších také až v semifinále skončila cesta Danka Janáča,dobře si vedli i Adam s Michalem.V kategorii dorostu Danek i Adam postoupili ze skupiny a umístili se v první osmičce.