Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Jestřebí B - Vysočany B  7:11

Body: Zouhar Miloš 3,5b Zouhar Danek 2,5b/3z Ševčík Pavel 2b Slouka Tomáš 2b Flek Roman 1b/1z

Body: Zouhar Miloš 2b Zouhar Danek 1b Slouka Tomáš 1b Ševčík Pavel 0b

Utkání s Brumovem klukům nevyšlo a výsledkem je celkem výrazná porážka.Po polovině soutěže jsou kluci na 10 místě tabulky s 18ti body.

10.kolo

Němčice B - Vysočany B   12:6

Body: Ševčík Pavel 3b Zouhar Miloš 2b Zouhar Danek 1b Slouka Tomáš 0b

Kluci začali utkání smolně,když prohráli obě čtyřhry.Zejména Miloše s Dankem prohra mrzela jelikož vedli již 2:0 na sety.Ve dvouhrách se nedařilo Tomášovi,který nedokázal uhrát jediný set.Pavel prohrál až v posledním zápase s Krátkým a předvedl solidní výkon .Miloše mrzela prohra 2:3 na sety s Meluzínem.Bohužel bez vyhrané čtyřhry se nedá příliš počítat s nějakým bodovým ziskem.V posledním kole první poloviny přivítají kluci ve čtvrtek 26.1.od 18:00 hod soupeře z Brumova.

9.kolo

Vysočany B - Letovice A  6:12

Body: Zouhar Danek 2b Ševčík Pavel 2b Zouhar Miloš 1b Slouka Tomáš 1b

Začátek klukům vůbec nevyšel a prohráli obě čtyřhry.V první sérii prohrává Pavel a Miloš smolně 2:3 na sety a soupeř vede již 5:1.V další sérii vítězí pouze Tomáš a stav je již 8:2.Závěr utkání si soupeř pohlídal a odváží si z Vysočan 3 body.K dalšímu utkání cestují kluci do Němčic.

Body: Slouka Tomáš 1b Zouhar Miloš 0b Ševčík Josef 0b Flek Roman 0b

Na půdě suveréna letošní sezony okresního přeboru II dostali kluci výprask.Bez omluvy se zápasu nezůčastnil Roman Randula,omluven z rodiných důvodů byl Pavel Ševčík.Zastoupili Pepa s Romanem ovšem na silného soupeře nestačili.Na další utkání cestují kluci do Rohozce B.

4.kolo

Vysočany B - Svitávka B   8:10

Body: Zouhar Miloš 2b Ševčík Pavel 2b Zouhar Danek 1,5b Randula Roman 1,5b/2z Slouka Tomáš 1b/2z

Domácí utkání se Svitávkou začali kluci vyrovnanými čtyřhrami,když bohužel Miloš s Pavlem podlehli těsně 9:11 v pátém setu.I ve dvouhrách se začalo vyrovnaně.Po dvou sériích bylo stále vyrovnáno 5:5.Po dvou zápasech byl donucen skončit ze zdravotních důvodů Roman a vystřídal ho Tomáš.Třetí série se ukázala bohužel jako rozhodující.Danek prohrává neuvěřitelnou bitvu 16:14 v pátém setu se Šmerdem vítězí pouze Pavel a hosté jdou do vedení 8:6.Následně hostující CHlup a Zoubek dělají rozhodující body a oba dva dnes dělali po čtyřech bodech.V posledním utkání s vypětím všech sil doslova vydřel výhru Miloš,který dohrával utkání také zraněn,když si natáhl ve třetím zápase sval.Ve čtvrtém kole přišla první ale hodně smolná prohra našeho B mužstva.K dalšímu utkání kluci zajíždí na horkou půdu lídra tabulky do daleké Olešnice.

3.kolo

Boskovice C - Vysočany B  9:9

Body: Randula Roman 4b Zouhar Miloš 3,5b Ševčík Pavel 1,5b Zouhar Danek 0b

Utkání začalo vyrovnanými čtyřhrami.V první sérii vítězí v pátých setech Roman s Pavlem přidává se Miloš a kluci vedou 4:2.Za stavu 7:4 pro nás přichází tři smolné zápasy za sebou Danek,Miloš i Pavel prohrávají koncovku pátého setu a soupeř srovnává na 7:7.V poslední sérii po vítězství Romana a Miloše vedou kluci 9:8.V posledním utkání bohužel prohrává Pavel opět koncovku pátého setu a soupeř dokázal utkání zremizovat.V dalším utkání přivítají kluci v pátek 4.11. od 18ti hodin Svitávku B.

2.kolo

Vysočany B - Jestřebí B   12:6

Body: Zouhar Miloš 3,5b Randula Roman 3b Zouhar Danek 3b Ševčík Pavel st. 2,5b

V prvním domácím utkání chyběl zraněný Tomáš,výborně ho zastoupil v dobré formě hrající Danek.Po čtyřhrách bylo vyrovnáno ovšem potom se klukům podařilo zápas rozhodnout velice brzy.V první sérii prohrál pouze Pavel s hostující jedničkou Ostrým,stav 4:2.Druhá série klukům vyšla náramně,v pátých setech vítězí Roman s Ostrým a Danek a je to již 8:2.Následně Roman s Pavlem vítězí jasně 3:0 a je rozhodnuto 10:2.V závěru již soupeř dokázal pouze korigovat výsledek  na konečných 12:6.K dalšímu utkání odcestují kluci do Boskovic C.

1.kolo

Křetín C - Vysočany B   9:9

Body: Randula Roman 2,5b Slouka Tomáš 2,5b Zouhar Miloš 2b Ševčík Pavel 2b

Béčko v prvním utkání nové sezony vybojovalo remízu na půdě Křetína.Vyrovnaným výkonem všech hráčů.Utkání bylo od začátku vyrovnané a ani jednomu mužstvu se nepodařilo vybojovat vítězný bodík.V prvním domácím utkání přivítají kluci v neděli 23.10. v 9:30 hodin mužstvo z Jestřebí B.

1. Postupující Boskovice C 16 13 2 1 183:105 44
2. Postupující Olešnice A 16 12 2 2 180:108 42
3.   Křetín C 16 8 2 6 160:128 34
4.   Němčice A 16 9 0 7 159:129 34
5.   Letovice A 16 8 2 6 149:139 34
6.   Borotín A 16 6 3 7 138:150 31

1.   Brumov A 16 9 1 6 162:126 35
2.   Rohozec B 16 6 4 6 130:158 32