Úvodní strana Obecní úřadÚřední deskaPovinné údajeStatistické údajeInformace OÚRegistr oznámeníDopravaSPOZKnihovnaCzechPOINTÚzemní plánVeřejné zakázkyProfil zadavateleArchiv veřejných zakázekZastupitelstvo obceSamosprávaRozpočtyVyhláškyUsneseníHistorieMolenburkHouskoVysočanyZastupitelstva obceFotogalerieKultura v obciSportInformace TJFotbalStolní tenisHokejAtletikaTriatlonPosilovnaMateřská školaInformace MŠAkce MŠBaby klubFotogalerieZŠ VysočanyZŠ Ostrov u MacochyAktuálněRada školyZŠ SloupFarní úřadVlastní webČČKHistorie MSDarování krveSDHMolenburkHouskoSkautský oddílSvaz tělesně postiženýchČeský svaz včelařůFirmy a službyZajímavé odkazyStránky obceZměnit styl
   Server spuštěn 11.4.2005

Aktuální články
Pozvánka na utkání stolního tenisuPečení perníčkůSILVESTR 2012Výsledky 6.kola stolního tenisuPutování za stříbrnou podkovou

Body: Král Jarda 3,5b Zouhar Miloš 3,5b Ševčík Josef 1b Zouhar Danek 1b

Remízou v Petrovicích si kluci zajistili konečnou devátou příčku tabulky.

15.kolo

Veselice B - Vysočany C  9:9

Ani utkání ve Veselici se nepodařilo klukům vyhrát a naposledy slavili vítězství v 6.kole.Z posledních pěti utkání uhráli již čtvrtou remízu a stali se z nich remízový králi.Před poslední sérii zápasů ještě vedli 8:6 ale soupeři se podařilo vyrovnat na konečnou remízu.Mužstvo v pulce sezony poznamenalo zranění Miloše ovšem od Danka s Pepem se očekávaly lepší výkony,které bohužel nepřišly.K poslednímu utkání zajíždí kluci do Petrovic.

14.kolo

Rohozec B - Vysočany C  9:9

Utkání v Rohozci bylo od začátku vyrovnané.Jarda svůj zápas smolně prohrál a když Pepa s Dankem nedokázali v pátém setu dotáhnout zápas do vítězného konce musel Miloš v posledním zápase zachraňovat alespoň remízu.Dá se říct že domácí byli k vítězství blíže ovšem kluci zabojovali a odvezli alespoň remízu.K dalšímu utkání cestují kluci do Veselice,výhra jim zaručí záchranu a pomůže klukům z béčka zdramatizovat boj o záchranu.

13.kolo

Vysočany C - Borotín A  9:9

Body: Král Jarda 3,5b Zouhar Miloš 2,5b Ševčík Josef 1,5b Zouhar Danek 1,5b

Favoritem utkání byl Borotín ovšem kluci utkání začali na jedničku a vyhráli obě čtyřhry.Ovšem hned v první sérii vyhrál pouze Jarda a bylo srovnáno na 3:3.Ve druhé sérii Jardy podpořil Miloš a držíme nerozhodný stav 5:5.Ovšem ve třetí sérii zápasů vítězí pouze Danek a soupeř jde do vedení 8:6.Po následné prohře Danka soupeř vede již 9:6 a začíná se bojovat alespoň o cennou remízu.Pepa s Jardem snižují na 9:8 a na poslední zápas nastupuje Miloš s dosud neporaženým Veselým.V prvním setu jednoznačně prohrává,i ve druhém dlouho prohrával ovšem koncovku zvládnul a srovnal na 1:1.Ve vyhecované atmosféře se dostává do vedení 2:1,ve čtvrtém setu už vede 8:4 ovšem soupeř otočil a srovnal na 2:2.Pátý set si od začátku hlídal a v parádní atmosféře srovnal na konečných 9:9.Veselý Buryška Smékal Dřevo odjeli pouze s remízou.Bohužel utkání skončilo smolně pro Pavla Smékala z Borotína ,který si v posledním utkání s Jardem Králem zlomil nohu v krčku a již má po operaci,přejeme brzké uzdravení.K dalšímu utkání cestují kluci do Rohozce B.

12.kolo

Vysočany C - Vysočany B  8:10

Body: Zouhar Miloš 3,5b Ševčík Josef 2b Zouhar Danek 2b Zouhar Marcel 0,5b

V dalším utkání kluci přivítají v sobotu 19.2. od 17ti hodin mužstvo z Borotína.

-----------------------------------------

11.kolo

Vysočany C - Rohozec B   9:9

Body: Zouhar Miloš 3,5b Král Jarda 3,5bZouhar Danek 1b Ševčík Josef 1b

V domácím utkání s Rohozcem byli kluci favoritem.Soupeř od začátku ovšem nepříjemně kousal a stav byl neustále vyrovnaný.Pepovi se toto utkání příliš nepodařilo,Danek bohužel prohrál dvě pětisetové bitvy a když už se zdálo v poslední sérii že bychom to mohli prorazit tak Jarda své poslední utkání nedotáhl do vítězného konce,když už vedl 2:1 na sety.Alespoň remízu musel v posledním zápase zachraňovat Miloš.

10.kolo

Letovice A - Vysočany C 10:8

Body: Král Jarda 2,5b Zouhar Miloš 2,5b Ševčík Josef 2,5b Zouhar Danek 0,5b

Utkání v Letovicích začali kluci výborně.Poprvé v sezoně vyhráli obě čtyřhry a vedli 2:0.Ovšem ve dvouhrách už se tolik nedařilo a štestíčko stálo na straně soupeře, když ze sedmi pětisetových bitev jich 6 vyhráli domácí.

9.kolo

Brumov A - Vysočany C  13:5

Body: Král Jarda 3b Ševčík Josef 1b Zouhar Danek 1b Zouhar Miloš 0b

Utkání pro kluky nezačalo nejlépe,když poprvé v sezoně padla dvojice Král Zouhar Miloš ve čtyřhře stav byl 2:0.V první sérii kluci ještě drželi krok po výhře Jardy a Danka pak ovšem soupeř odskočil již na 9:2 což bylo rozhodující.Miloš nastoupil poprvé od zranění ovšem nemohl si dovolit hrát naplno.Doufejme že se do příštích zápasů dá ještě více dokupy, aby pomohl klukům i bodově.K dalšímu utkání odcestují kluci do Letovic.

8.kolo

Vysočany C - Veselice B  6:12

Body: Ševčík Josef 2,5b Zouhar Danek 2b Král Jarda 1,5b Ševčík Pája 0b

Utkání s Veselicí chtěli kluci vyhrát i bez zraněného Miloše.Ovšem to by k utkání musel lépe přistoupit pan Král.Dorazil ve stavu ,ve kterém nikoho nepotěšil.Naopak klukům i fanouškům utkání pokazil a znechutil.S hratelným soupeřem uhrál pouze bod což rozhodlo o výsledku.Kluci se snažili o dobrý výsledek a neodehráli špatné utkání.Ovšem na výhru musí hrát celý kolektiv.

7.kolo

Boskovice C - Vysočany c  14:4

Body: Král Jarda 1b/2z Ševčík Josef 1b Zouhar Danek 1b Ševčík Pája 1b Zouhar Marcel 0b/2z

Na utkání do Boskovic se jelo bez zraněného Miloše.Soupeř vyhrál obě čtyřhry a brzy rozhodl o svém vítězství.Jarda prohrál teprve druhý zápas v sezoně a po dvou zápasech střídal jelikož ho po dopoledním utkání čekalo ještě odpolední za áčko.Pepa mohl přidat dva body navíc ovšem dobře rozehrané zápasy nedokázal dotáhnout do konce a koncovky pátých setů prohrál.

6.kolo

Vysočany C - Petrovice B  12:6

Body: Král Jarda 4,5b Ševčík Josef 3,5b Zouhar Danek 3b Ševčík Pája 1b

Utkání se odehrálo ve čtvrtek večer.Ovšem ráno nás všechny postihla nepříjemná událost, když Miloš Zouhar měl autonehodu a byl převezen do bohunické nemocnice,kde si nějakou chvíli poleží,doufejme že se z toho brzo dostane.Jarda tudíž na sebe vzal odpovědnost a soupeře deklasoval,když jim nedaroval jediný set.Pepa s Dankem odehráli taky velmi dobré utkání a třemi body přispěli k důležitému vítězství jelikož bez Miloše se bude vyhrávat jen velmi těžko.Náhradník Pája oklepal svou nervozitu až ve třetím utkání a také jedním bodíkem přispěl k zaslouženému vítězství.K dalšímu utkání odcestují kluci do Boskovic C.

5.kolo

Svitávka A - Vysočany C  8:10

Body: Král Jarda 4,5b Zouhar Miloš 3,5b Ševčík Josef 2b Zouhar Danek 0b

Na utkání do Svitávky céčko odjíždělo s vědomím,že jasným favoritem jsou domácí,kteří chtějí postoupit zpět do OP II.Utkání začalo opět vyrovnanými čtyřhrami stav 1:1.V první sérii smolně prohrávají pátý set Danek a Pepa následně Miloš s |Jardem vyrovnávají na 3:3.V další sérii vítězí Pepa nad Fagulcem 3:2 a po výhrách Jardy s Milošem se céčko ujímá vedení 6:4.Soupeřovi se podařilo před koncem srovnat na 8:8.Následně vítězí Miloš hladce 3:0 a v posledním hektickém utkání Jarda poráží Fagulce 3:2!!!Nečekané vítězství a překvapení kola  je na světě.V dalším kole céčko přivítá ve čtvrtek 18.11. od 18ti hodin Petrovice B.

4.kolo

Vysočany C - Rájec A  8:10

Body: Král Jarda 3,5b Zouhar Miloš 2,5b Ševčík Josef 1b Zouhar Dan 1b

Céčko nastoupilo do zápasu jak se již stává tradicí vyrovnanými čtyřhrami.Stav 1:1.V první sérii se podařilo uhrát bod Danovi,a když ho napodobili Jarda s Milošem vedlo céčko 4:2.Ovšem následně vyhrál pouze Jarda a soupeř srovnal na 5:5.Před poslední sérií byl stav vyrovnaný 7:7.Danek prohrává (7:8) a nastupují proti sobě jediní dosud v soutěži neporažení hráči Král Jarda a Zouhar Michal.Bohužel soupeř našel recept na našeho hráče číslo 1 a posílá své mužstvo do vedení 9:7.Následně se podaří Pepovi snížit na 9:8,když vyhrál v hektickém pátém setu nejtěsnějším rozdílem 11:9.V závěrečné dvouhře bojuje Miloš mohutně povzbuzován fanoušky alespoň o remízu.Bohužel šteštíčko v koncovce vyrovnaného pátého setu stálo na straně soupeře a ten mohl slavit vítězství.K dalšímu utkání odcestuje céčko již ve středu k favoritovi soutěže do Svitávky A.

3.kolo

Borotín A - Vysočany C 9:9

Body: Král Jarda 4,5b Zouhar Miloš 3,5b Ševčík Josef 1b Zouhar Dan 0

V utkání v Borotíně céčko od začátku tahalo za kratší konec.Po čtyřhrách sice vyrovnáno ,ale hned v první sérii vyhrál pouze Jarda a soupeř vedl 4:2.Danek s Pepem stále neuhráli ani bod a pustili soupeře do vedení 8:4.V poslední sérii již soupeř vedl 9:6.Na 9:7 snižuje Miloš a Pepa ve svém posledním utkání vydřel v pětisetové bitvě důležitý bodík a snižuje na 9:8.K poslednímu utkání na sebe narazili dosud neporažení Jarda a domácí jednička Smékal.Jarda neponechal nic náhodě a soupeře zlikvidoval takovým způsobem,že za 5 minut bylo hotovo 3:0!!Vzhledem k průběhu utkání je remíza z Borotína cenná.Jarda po třetí v řadě vše vyhrál tentokráte to stačilo alespoň na remízu.V dalším kole přivítá céčko v sobotu 6.11.od 17ti hodin Rájec A.

2.kolo

Vysočany C - Křetín C  7:11

Body: Král Jarda 4,5b Zouhar Miloš 1,5b Zouhar Dan 1b Ševčík Josef 0b

(hodnocení pohledem diváka)

Po vítězství v 1.kole nad B týmem ze stejné hráčské základny, přišel výsledek stejný, avšak tentokrát pro vysočanské céčko nepříznivý. Po skvělém úvodu, kdy zápas senzačně začala jasným vítězstvím ve čtyřhře zkušená dvojice Zouhar Miloš-Král Jarda, následovalo vyrovnání a porážka naší druhé doubleové dvojice, Ševčík Pepin ? Zouhar Danek.
Ve dvouhrách se celkem pravidelně střídala porážka s vítězstvím až utkání dospělo do konečného stavu 7:11. Bohužel s převahou bodů pro křetínské soupeře. Většina zápasů neměla od začátku jasného vítěze a o zisku bodu rozhodovaly až závěrečné míčky. O tom svědčí i výsledky třech posledních zápasů, které skončily za těsného stavu 3:2, vždy však s lepším koncem pro soupeře. Jarda Král si i ve druhém kole udržel stoprocentní počet vítězných zápasů, neztratil ani bod a přispěl týmu , ovšem na body to nestačilo.